Płyty warstwowe do izolacji akustycznej

Hałas jest problemem naszych czasów, nasze otoczenie staje się coraz głośniejsze. Dlatego też tak ważnym zadaniem staje się skuteczne ograniczanie obciążenia hałasem do minimum. Podjęliśmy się tego wyzwania i opracowaliśmy szereg płyt warstwowych łączących zalety znakomitej izolacji termicznej ze szczególną izolacyjnością akustyczną. Te elementy można stosować np. w parapetach okiennych, drzwiach, kasetach rolet, maszynach lub obudowach urządzeń lub jako dźwiękoszczelne osłony.

Oferujemy płyty warstwowe różnych klas izolacyjnych (I do V), wiele spośród nich zostało poddanych badaniom w ift (Institut für Fenstertechnik) pod kątem izolacji akustycznej.

 

COSMO® Silent (dB 38) - ALU

po obu stronach ALU, rdzeń XPS, wkładka z folii wyciszającej

Elementy warstwowe o szczególnych właściwościach dźwiękochłonnych (dB38) składające się z warstw wierzchnich z czystego aluminium Al MG 1 o grubości 1,0mm i wewnętrznego rdzenia z ekstrudowanej pianki sztywnej polistyrenowej (XPS).

Szczegóły produktu


COSMO® Silent (dB 37) - PVC

po obu stronach PVC, rdzeń PUR, wkładka z folii wyciszającej

Elementy warstwowe o szczególnych właściwościach dźwiękochłonnych (dB37), składające się z laminatów PVC o grubości 2,0mm i wewnętrznego rdzenia z pianki sztywnej poliuretanowej (PUR).

Szczegóły produktu


COSMO® Silent (dB 46/50) - ALU

po obu stronach ALU, rdzeń z wełny mineralnej, wkładka z folii wyciszającej

Elementy warstwowe o szczególnych właściwościach dźwiękochłonnych (dB46 do dB50), składające się z aluminiowych warstw wierzchnich o grubości 1,5 - 2,0mm oraz rdzenia wewnętrznego z materiału izolacyjnego z włókien mineralnych (MIN).

Szczegóły produktu


COSMO® Silent (dB 34/36/38) - PVC

po obu stronach PVC, rdzeń XPS, wkładka z folii wyciszającej

Elementy warstwowe o szczególnych właściwościach dźwiękochłonnych (dB34 do dB38), składające się z płyt kompaktowych PVC o grubości 1,5 - 2,0mm i wewnętrznego rdzenia z ekstrudowanej sztywnej pianki polistyrenowej (XPS).

Szczegóły produktu


 

COSMO® Silent (dB 42) - PVC

po obu stronach PVC, rdzeń MIN

Elementy warstwowe o szczególnych właściwościach dźwiękochłonnych (dB42), składające się z laminatów PVC o grubości 2,0mm i wewnętrznego rdzenia z materiału izolacyjnego z włókien mineralnych (MIN).

Szczegóły produktu


COSMO® Silent (dB 45/47) - HPL

po obu stronach HPL, rdzeń z wełny mineralnej

Elementy warstwowe o szczególnych właściwościach dźwiękochłonnych (dB46, dB47), składające się z laminatów wysokociśnieniowych (HPL) o grubości 2,0mm oraz rdzenia wewnętrznego z materiału izolacyjnego z włókien mineralnych (MIN).

Szczegóły produktu


COSMO® Silent (dB) - HPL/HD

po obu stronach HPL/HD, rdzeń XPS, wkładka z folii wyciszającej

Elementy warstwowe o szczególnych właściwościach dźwiękochłonnych, składające się z laminatów wysokociśnieniowych (HPL), pokrytych folia dekoracyjną o grubości 2,0mm i wewnętrznego rdzenia z ekstrudowanej pianki sztywnej polistyrenowej (XPS).

Szczegóły produktu


COSMO® Silent (dB 38) - Quick-Tape

po obu stronach folia samoprzylepna, rdzeń XPS, wkładka z folii wyciszającej

Samoprzylepne płyty z twardej pianki o specjalnych właściwościach dźwiękochłonnych (dB 38) do szybkiej i łatwej produkcji elementów warstwowych z wewnętrznym rdzeniem z ekstrudowanej twardej pianki polistyrenowej (XPS).

Szczegóły produktu


 

Kontakt dla elementy warstwowe

Masz pytania?
Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

Ryszard Kaczorowski
Tel/fax: +48/ 71/315-6752

Email

Biznes kleje
Nasza oferta klejów obejmuje obecnie ponad 400 wariantów klejów powierzchniowych, konstrukcyjnych, błyskawicznych i specjalnych, do najróżniejszych zastosowań. Częścią naszej oferty jest także szeroki asortyment specjalnych preparatów do oczyszczania, produktów specjalnych i akcesoriów. » WIĘCEJ
Biznes elementy warstwowe
Nasze elementy warstwowe składają się wyłącznie z wysokiej jakości komponentów materiałowych i są łączone przy użyciu systemu klejowego specjalnie opracowanego w tym celu w naszej firmie i sprawdzonego przez wiele lat. » WIĘCEJ
Biznes płyty fasadowe
Nasze elementy fasadowe stanowią połączenie designu powierzchni i doskonałych właściwości fizycznych ze zróżnicowanymi możliwościami projektowymi, których wymaga nowoczesna architektura. » WIĘCEJ