Elementy warstwowe skrojone specjalnie na miarę potrzeb klienta

Indywidualne rozwiązania dla klientów

Elastyczność i tworzenie zorientowanych na klienta rozwiązań problemów należą do podstawowych kompetencji w naszej firmie. W związku z tym chętnie podejmiemy z Wami współpracę w celu stworzenia elementów warstwowych dopasowanych do Waszych specjalnych zastosowań. Różnorodność dostępnych warstw wierzchnich oraz materiałów rdzeniowych oraz możliwość ich dowolnej kombinacji stwarzają niezliczone możliwości kreatywnego projektowania gotowego elementu.

Oczywiście jesteśmy Twoim kompetentnym partnerem w zakresie przygotowywania kart technicznych i wytycznych dotyczących przetwarzania lub certyfikacji czy też testowania poszczególnych konstrukcji nadwozi.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku w tym segmencie i daj się przekonać jakości naszych usług.

Technologia frezowania CNC

W naszym centrum obróbczym CNC dane NC są przesyłane online do 5-osiowych ścieżek przesuwu za pomocą programowania CAD/CAM. Dzięki temu możemy szybko, precyzyjnie i indywidualnie reagować na różnorodne zapytania klientów. Tak tworzone są między innymi rowki profilowe, frezowanie konturów i otworów, frezowanie powierzchni płaskich i pofałdowanych oraz frezowanie elementów zamkniętych lub kieszeniowych. Nasza obróbka materiałowa nie ma prawie żadnych ograniczeń.

Metale nieżelazne, cienkie blachy stalowe, materiały drewnopochodne, drewno lite, laminaty, tworzywa sztuczne, materiały mineralne i kompozytowe mogą być przetwarzane indywidualnie z uwzględnieniem specyfikacji materiału.

Indywidualne docinanie płyt

Dzięki naszym urządzeniem sterowanym przy użyciu technologii CNC jesteśmy w stanie wyprodukować płyty zgodnie z Twoimi życzeniami.

Technologia cięcia twardej pianki

Wytłaczane i ekspandowane bloki styropianowe są cięte na nowoczesnej maszynie oscylacyjnej do cięcia. Jesteśmy w stanie wyprodukować płyty o grubości od 7 mm z tolerancją grubości +/- 0,3 mm. Jako że mamy duży magazyn na bloki, jesteśmy w stanie szybko i elastycznie dostarczyć Państwu żądane formaty i ilości płyt.

Kontakt dla elementy warstwowe

Masz pytania?
Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

Ryszard Kaczorowski
Tel/fax: +48/ 71/315-6752

Email

Biznes kleje
Nasza oferta klejów obejmuje obecnie ponad 400 wariantów klejów powierzchniowych, konstrukcyjnych, błyskawicznych i specjalnych, do najróżniejszych zastosowań. Częścią naszej oferty jest także szeroki asortyment specjalnych preparatów do oczyszczania, produktów specjalnych i akcesoriów. » WIĘCEJ
Biznes elementy warstwowe
Nasze elementy warstwowe składają się wyłącznie z wysokiej jakości komponentów materiałowych i są łączone przy użyciu systemu klejowego specjalnie opracowanego w tym celu w naszej firmie i sprawdzonego przez wiele lat. » WIĘCEJ
Biznes płyty fasadowe
Nasze elementy fasadowe stanowią połączenie designu powierzchni i doskonałych właściwości fizycznych ze zróżnicowanymi możliwościami projektowymi, których wymaga nowoczesna architektura. » WIĘCEJ