Płyty warstwowe do izolacji akustycznej

Hałas to poważny problem naszych czasów. W naszym otoczeniu jest coraz głośniej. Dlatego też tak ważnym zadaniem staje się skuteczne ograniczanie obciążenia hałasem do minimum.

Podjęliśmy się tego wyzwania i opracowaliśmy szereg płyt warstwowych łączących zalety znakomitej izolacji termicznej ze szczególną izolacyjnością akustyczną. Produkt ten można stosować np. w parapetach okiennych, drzwiach, kasetach rolet, maszynach lub obudowach urządzeń lub jako izolacje akustyczne.

Oferujemy płyty warstwowe różnych klas izolacyjnych (I do V), wiele spośród nich zostało poddanych badaniom w ift (Institut für Fenstertechnik) pod kątem izolacji akustycznej.­


­

COSMO® Silent (dB 38) - ALU

po obu stronach ALU, rdzeń XPS, wkładka z folii wyciszającej

Elementy warstwowe o szczególnych właściwościach dźwiękochłonnych (dB38) składające się z warstw wierzchnich z czystego aluminium Al MG 1 o grubości 1,0mm i wewnętrznego rdzenia z ekstrudowanej pianki sztywnej polistyrenowej (XPS).

Szczegóły produktu


 

 

COSMO® Silent (dB 46/50) - ALU

po obu stronach ALU, rdzeń z wełny mineralnej, wkładka z folii wyciszającej

Elementy warstwowe o szczególnych właściwościach dźwiękochłonnych (dB46 do dB50), składające się z aluminiowych warstw wierzchnich o grubości 1,5 - 2,0mm oraz rdzenia wewnętrznego z materiału izolacyjnego z włókien mineralnych (MIN).

Szczegóły produktu


 

COSMO® Silent (dB 37) - PVC

po obu stronach PVC, rdzeń PUR, wkładka z folii wyciszającej

Elementy warstwowe o szczególnych właściwościach dźwiękochłonnych (dB37), składające się z laminatów PVC o grubości 2,0mm i wewnętrznego rdzenia z pianki sztywnej poliuretanowej (PUR).

Szczegóły produktu


 

COSMO® Silent (dB 34/36/38) - PVC

po obu stronach PVC, rdzeń XPS, wkładka z folii wyciszającej

Elementy warstwowe o szczególnych właściwościach dźwiękochłonnych (dB34 do dB38), składające się z płyt kompaktowych PVC o grubości 1,5 - 2,0mm i wewnętrznego rdzenia z ekstrudowanej sztywnej pianki polistyrenowej (XPS).

Szczegóły produktu


 

COSMO® Silent (dB 42) - PVC

po obu stronach PVC, rdzeń MIN

Elementy warstwowe o szczególnych właściwościach dźwiękochłonnych (dB42), składające się z laminatów PVC o grubości 2,0mm i wewnętrznego rdzenia z materiału izolacyjnego z włókien mineralnych (MIN).

Szczegóły produktu


 

COSMO® Silent (dB 45/47) - HPL

po obu stronach HPL, rdzeń z wełny mineralnej

Elementy warstwowe o szczególnych właściwościach dźwiękochłonnych (dB46, dB47), składające się z laminatów wysokociśnieniowych (HPL) o grubości 2,0mm oraz rdzenia wewnętrznego z materiału izolacyjnego z włókien mineralnych (MIN).

Szczegóły produktu


 

COSMO® Silent (dB) - HPL/HD

po obu stronach HPL/HD, rdzeń XPS, wkładka z folii wyciszającej

Elementy warstwowe o szczególnych właściwościach dźwiękochłonnych, składające się z laminatów wysokociśnieniowych (HPL), pokrytych folia dekoracyjną o grubości 2,0mm i wewnętrznego rdzenia z ekstrudowanej pianki sztywnej polistyrenowej (XPS).

Szczegóły produktu


 

COSMO® Silent (dB 38) - Quick-Tape

po obu stronach folia samoprzylepna, rdzeń XPS, wkładka z folii wyciszającej

Samoprzylepne płyty z twardej pianki o specjalnych właściwościach dźwiękochłonnych (dB 38) do szybkiej i łatwej produkcji elementów warstwowych z wewnętrznym rdzeniem z ekstrudowanej twardej pianki polistyrenowej (XPS).

Szczegóły produktu


 

Kontakt dla elementy warstwowe

Masz pytania?
Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

Ryszard Kaczorowski
Tel/fax: +48/ 71/315-6752

Email

Biznes kleje
Nasza oferta klejów obejmuje obecnie ponad 400 wariantów klejów powierzchniowych, konstrukcyjnych, błyskawicznych i specjalnych, do najróżniejszych zastosowań. Częścią naszej oferty jest także szeroki asortyment specjalnych preparatów do oczyszczania, produktów specjalnych i akcesoriów. » WIĘCEJ
Biznes elementy warstwowe
Nasze elementy warstwowe składają się wyłącznie z wysokiej jakości komponentów materiałowych i są łączone przy użyciu systemu klejowego specjalnie opracowanego w tym celu w naszej firmie i sprawdzonego przez wiele lat. » WIĘCEJ
Biznes płyty fasadowe
Nasze elementy fasadowe stanowią połączenie designu powierzchni i doskonałych właściwości fizycznych ze zróżnicowanymi możliwościami projektowymi, których wymaga nowoczesna architektura. » WIĘCEJ