Elementy warstwowe odporne na włamanie, przebicie i uderzenia

Płyty warstwowe odporne na przebicie cechują się lepszymi właściwościami ochronnymi niż szyby odporne na przebicie kulą. Norma DIN EN 356 ustala wymagania i metody badawcze dla szyb odpornych na przebicie. Szyby te przeznaczone są do krótkotrwałego opóźniania skutków działań siłowych skierowanych na przedmioty lub osoby w obszarze chronionym.

Płyty warstwowe odporne na przebicie należy stosować w takich ramach i konstrukcjach, które również gwarantują odpowiedni opór przed ingerencją z zewnątrz.

Zasadniczo rozróżnia się klasy P6B, P7B i P8B. Dla wszystkich trzech klas posiadamy certyfikaty z badań ift (Institut für Fenstertechnik) dotyczące odpowiednich płyt warstwowych.

 

COSMO Protect (P6B) - ALU

po obu stronach ALU, rdzeń XPS, wkładka ALU

Elementy warstwowe o właściwościach przeciwwłamaniowych (P6B) składające się z warstw wierzchnich z czystego aluminium o grubości 1,5mm i wewnętrznego rdzenia z ekstrudowanej pianki sztywnej polistyrenowej (XPS).

Szczegóły produktu

 

COSMO Protect (P8B) - ALU

po obu stronach ALU, rdzeń XPS, wkładka ALU

Elementy warstwowe o właściwościach przeciwwłamaniowych (P8B) składające się z warstw wierzchnich z czystego aluminium o grubości 1,5mm i wewnętrznego rdzenia z ekstrudowanej pianki sztywnej polistyrenowej (XPS).

Szczegóły produktu

 

COSMO Protect (P7B) - PVC

po obu stronach PVC, rdzeń XPS, wkładka ALU

Elementy warstwowe o właściwościach przeciwwłamaniowych, składające się laminatów PVC grubości 2,0mm i wewnętrznego rdzenia z ekstrudowanej pianki sztywnej polistyrenowej (XPS).

Szczegóły produktu

 

COSMO Protect - PVC

po obu stronach PVC, rdzeń XPS, wkładka PVC

Lekka izolacja termiczna z pomyślnie przetestowaną odpornością na uderzenia

Szczegóły produktu

 

Kontakt dla elementy warstwowe

Masz pytania?
Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

Ryszard Kaczorowski
Tel/fax: +48/ 71/315-6752

Email

Biznes kleje
Nasza oferta klejów obejmuje obecnie ponad 400 wariantów klejów powierzchniowych, konstrukcyjnych, błyskawicznych i specjalnych, do najróżniejszych zastosowań. Częścią naszej oferty jest także szeroki asortyment specjalnych preparatów do oczyszczania, produktów specjalnych i akcesoriów. » WIĘCEJ
Biznes elementy warstwowe
Nasze elementy warstwowe składają się wyłącznie z wysokiej jakości komponentów materiałowych i są łączone przy użyciu systemu klejowego specjalnie opracowanego w tym celu w naszej firmie i sprawdzonego przez wiele lat. » WIĘCEJ
Biznes płyty fasadowe
Nasze elementy fasadowe stanowią połączenie designu powierzchni i doskonałych właściwości fizycznych ze zróżnicowanymi możliwościami projektowymi, których wymaga nowoczesna architektura. » WIĘCEJ