Rowkowane elementy warstwowe

Oferujemy płyty warstwowe z frezowaną powierzchnią ze sklejki, aluminium, płyt kompaktowych PVC lub płyt z laminatu wysokociśnieniowego HPL z różnymi frezowanymi motywami zgodnie z naszą ofertą wzorów.

 

COSMO® Design - ALU

po obu stronach wpust ALU, rdzeń XPS

Elementy warstwowe składające się z frezowanych warstw wierzchnich z czystego aluminium Al MG 1 o grubości 2,0mm i wewnętrznego rdzenia z ekstrudowanej pianki sztywnej polistyrenowej (XPS).

Szczegóły produktu


 

COSMO® Design - PVC

po jednej stronie PVC ze żłobieniem, rdzeń XPS, po drugiej stronie gładkie PVC

Elementy warstwowe składające się z płyt kompaktowych PVC z ekstrudowanym pionowym rowkiem, o grubości 2,5mm i wewnętrznego rdzenia z ekstrudowanej pianki sztywnej polistyrenowej (XPS).

Szczegóły produktu


 

COSMO® Design - PVC

po jednej stronie PVC ze żłobieniem, rdzeń XPS, po drugiej stronie gładkie PVC

Elementy warstwowe składające się z frezowanych płyt kompaktowych PVC o grubości 2,5mm i wewnętrznego rdzenia z pianki sztywnej polistyrenowej (XPS).

Szczegóły produktu


 

COSMO® Design - HPL

po obu stronach HPL z żłobieniami, rdzeń XPS

Elementy warstwowe składające się z frezowanych laminatów wysokociśnieniowych HPL o grubości 2,0mm i wewnętrznego rdzenia z pianki sztywnej polistyrenowej (XPS).

Szczegóły produktu


 

COSMO® Design - SPE

po obu stronach sklejka, rdzeń PUR/AL

Elementy warstwowe z frezowanymi warstwami wierzchnimi z różnych rodzajów sklejki, z różnymi frezowanymi motywami zgodnie z naszą ofertą wzorów.

Szczegóły produktu


 

Oferta wzorów wykończeń frezowanych warstw wierzchnich (dla wszystkich powierzchni)

Kontakt dla elementy warstwowe

Masz pytania?
Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

Ryszard Kaczorowski
Tel/fax: +48/ 71/315-6752

Email

Biznes kleje
Nasza oferta klejów obejmuje obecnie ponad 400 wariantów klejów powierzchniowych, konstrukcyjnych, błyskawicznych i specjalnych, do najróżniejszych zastosowań. Częścią naszej oferty jest także szeroki asortyment specjalnych preparatów do oczyszczania, produktów specjalnych i akcesoriów. » WIĘCEJ
Biznes elementy warstwowe
Nasze elementy warstwowe składają się wyłącznie z wysokiej jakości komponentów materiałowych i są łączone przy użyciu systemu klejowego specjalnie opracowanego w tym celu w naszej firmie i sprawdzonego przez wiele lat. » WIĘCEJ
Biznes płyty fasadowe
Nasze elementy fasadowe stanowią połączenie designu powierzchni i doskonałych właściwości fizycznych ze zróżnicowanymi możliwościami projektowymi, których wymaga nowoczesna architektura. » WIĘCEJ