Nowe nazewnictwo dla elementów warstwowych COSMO

Duży krok w przyszłość

W tej chwili patrzymy wstecz na ponad 200-letnią historię firmy, która związana jest z ciągłym zwiększaniem asortymentu elementów warstwowych.

Ogromna różnorodność naszych produktów oraz fakt, że nazwy marek i artykułów bywały trudne do rozróżnienia, sprawiły, że konieczne stało się wprowadzenie nowego sposobu systematyzacji naszych wyrobów, a także nowego nazewnictwa.

Z dniem 01.01.2021 zmieniamy nasze nazewnictwo dla elementów warstwowych COSMO, mając na celu ujednolicenie i uzyskanie większej przejrzystości, która ułatwi naszym klientom wybór produktów.

Na co musisz zwrócić uwagę i co powinieneś robić?

  1. Aby uniknąć nieporozumień, zajrzyj na następujące strony z objaśnieniami.
  2. O zmianach poinformuj dział zakupów w swojej firmie, tak aby mógł on w odpowiednim czasie wprowadzić stosowne zmiany w tekstach zamówień, znajdujących się w systemach.
  3. W swoim elektronicznym systemie przetwarzania informacji zmień nazewnictwo naszych produktów i poinformuj o tej zmianie swoich wszystkich współpracowników wykorzystujących nasze elementy wielowarstwowe COSMO.
  4. Poinformuj swoich klientów o zmianach, tak aby zawczasu mogli się przyzwyczaić no naszego nowego nazewnictwa i numeracji artykułów.
  5. W odpowiednim czasie poinformuj swój dział marketingu, Tak aby nasze nowe nazewnictwo i numeracja artykułów znalazły się także w Twoich dokumentach marketingowych.

 

Nazewnictwo naszych elementów wielowarstwowych COSMO zostanie zmienione w następujący sposób:

Struktura nowych numerów produktów

Zestawienie okładzin i materiałów rdzeniowych stosowanych w poszczególnych seriach produktów

Ulotka do pobrania

Kontakt dla elementy warstwowe

Masz pytania?
Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

Ryszard Kaczorowski
Tel/fax: +48/ 71/315-6752

Email

Biznes kleje
Nasza oferta klejów obejmuje obecnie ponad 400 wariantów klejów powierzchniowych, konstrukcyjnych, błyskawicznych i specjalnych, do najróżniejszych zastosowań. Częścią naszej oferty jest także szeroki asortyment specjalnych preparatów do oczyszczania, produktów specjalnych i akcesoriów. » WIĘCEJ
Biznes elementy warstwowe
Nasze elementy warstwowe składają się wyłącznie z wysokiej jakości komponentów materiałowych i są łączone przy użyciu systemu klejowego specjalnie opracowanego w tym celu w naszej firmie i sprawdzonego przez wiele lat. » WIĘCEJ
Biznes płyty fasadowe
Nasze elementy fasadowe stanowią połączenie designu powierzchni i doskonałych właściwości fizycznych ze zróżnicowanymi możliwościami projektowymi, których wymaga nowoczesna architektura. » WIĘCEJ