COSMO® Płyty fasadowe

Wszystkie fizyczne i ekonomiczne zalety sprawiają, że elementy fasadowe stały się produktem chętnie wybieranym elementem w przypadku inwestycji przemysłowych i budynków użytkowych. Nasze elementy fasadowe sprawdzają się od wielu lat oferując doskonałe właściwości w zakresie izolacji termicznej i akustycznej w znanych obiektach europejskiej architektury.

Nasze elementy fasadowe stanowią połączenie designu powierzchni i doskonałych właściwości fizycznych ze zróżnicowanymi możliwościami projektowymi, których wymaga nowoczesna architektura. Odporne na oddziaływanie światła i zadrapania powierzchnie stanowią gwarancję łatwej pielęgnacji fasady przez wiele lat.

Szklane elementy fasadowe

Szklane elementy fasadowe w licznych odcieniach kolorystycznych umożliwiają odpowiednie wyrażenie fascynacji powierzchnią szkła, tak istotne dla niecodziennych obiektów architektonicznych. Szkło nadaje fasadzie wizualną lekkość i elegancję.

Perspektywy dekoracyjne

Projektowanie z wykorzystaniem elementów fasadowych oferuje bardzo wiele praktycznych perspektyw dekoracyjnych w związku z wykorzystaniem części stalowych lub aluminiowych. Materiały związane ze ścinaniem i rozciąganiem spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości materiału i możliwości projektowych.


Szkło-PUR-ALU

Element fasadowy z ESG

Elementy fasadowe składające się ze szkła bezpiecznego z jedną szybą (ESG) o grubości 6,0, 8,0 lub 10,0 mm, aluminiowej warstwy wierzchniej i rdzenia z pianki poliuretanowej (PUR).

Szczegóły produktu


szkło-ALU / ALU-ALU (krawędzie w literę Z)

Aranżacja fasad z izolacją cieplną i akustyczną

Elementy fasadowe z krawędziami w literę Z nadają się doskonale do wykorzystania w konstrukcjach parapetowych fasad kurtynowych i elewacji okiennych o wysokich wymaganiach w zakresie izolacyjności termicznej i akustycznej.

Szczegóły produktu


Kontakt dla

Masz pytania?
Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

Ryszard Kaczorowski
Tel/fax: +48/ 71/315-6752

Email

Biznes kleje
Nasza oferta klejów obejmuje obecnie ponad 400 wariantów klejów powierzchniowych, konstrukcyjnych, błyskawicznych i specjalnych, do najróżniejszych zastosowań. Częścią naszej oferty jest także szeroki asortyment specjalnych preparatów do oczyszczania, produktów specjalnych i akcesoriów. » WIĘCEJ
Biznes elementy warstwowe
Nasze elementy warstwowe składają się wyłącznie z wysokiej jakości komponentów materiałowych i są łączone przy użyciu systemu klejowego specjalnie opracowanego w tym celu w naszej firmie i sprawdzonego przez wiele lat. » WIĘCEJ
Biznes płyty fasadowe
Nasze elementy fasadowe stanowią połączenie designu powierzchni i doskonałych właściwości fizycznych ze zróżnicowanymi możliwościami projektowymi, których wymaga nowoczesna architektura. » WIĘCEJ