Koncern Weiss

Solidny partner

Weiss jest synonimem doskonałych osiągnięć w dziedzinie technologii klejenia i elementów warstwowych, i to już od dziesięcioleci. Łącząc pod jednym dachem te nasze kluczowe kompetencje, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wysokiej jakości rozwiązania techniczne i ekonomiczne, pochodzące z jednego źródła.

W Europie jesteśmy jednym z wiodących producentów w obu segmentach, a także sprzedajemy nasze produkty poza Europą, na przykład w Chinach i USA.

Asortyment wydajnych produktów

Poznaj jakość na nowo dzięki wydajnym produktom firmy Weiss:

Dział klejów

Nasza oferta klejów obejmuje obecnie ponad 400 wariantów klejów powierzchniowych, konstrukcyjnych, błyskawicznych i specjalnych, do najróżniejszych zastosowań. Częścią naszej oferty jest także szeroki asortyment specjalnych preparatów do oczyszczania, produktów specjalnych i akcesoriów. Dzięki nim nasi klienci mogą uzyskać od jednego producenta cały asortyment związany z procesem klejenia.

Na życzenie klienta modyfikujemy również nasze systemy klejenia i dostosowujemy je dokładnie do specyficznych wymagań naszych klientów. W ten sposób tworzymy profesjonalne i innowacyjne rozwiązania, zapewniające korzyści dla procesów produkcyjnych i gospodarki.

Dział elementów warstwowych

Nasze elementy warstwowe składają się wyłącznie z doskonałej jakości komponentów materiałowych i są łączone przy użyciu systemu klejowego specjalnie opracowanego w tym celu w naszej firmie i sprawdzonego przez wiele lat. Pozwoliło nam to stworzyć element klasy premium, który cechuje się najwyższą jakością, wytrzymałością oraz długą żywotnością.

Różnorodność dostępnych warstw wierzchnich oraz materiałów rdzeniowych, jak również możliwość ich dowolnej kombinacji generują niezliczone możliwości kreatywnego projektowania gotowego elementu.

Jako członek ift (Institut für Fenstertechnik) regularnie

testujemy nowe lub stale produkowane elementy warstwowe pod kątem odporności na ciepło, dźwięk i/lub przebicie. W ten sposób oferujemy maksimum bezpieczeństwa, ponieważ ustalone wartości testowe są nie tylko osiągane w praktyce, ale przede wszystkim przekraczane.


Biznes kleje
Nasza oferta klejów obejmuje obecnie ponad 400 wariantów klejów powierzchniowych, konstrukcyjnych, błyskawicznych i specjalnych, do najróżniejszych zastosowań. Częścią naszej oferty jest także szeroki asortyment specjalnych preparatów do oczyszczania, produktów specjalnych i akcesoriów. » WIĘCEJ
Biznes elementy warstwowe
Nasze elementy warstwowe składają się wyłącznie z wysokiej jakości komponentów materiałowych i są łączone przy użyciu systemu klejowego specjalnie opracowanego w tym celu w naszej firmie i sprawdzonego przez wiele lat. » WIĘCEJ
Biznes płyty fasadowe
Nasze elementy fasadowe stanowią połączenie designu powierzchni i doskonałych właściwości fizycznych ze zróżnicowanymi możliwościami projektowymi, których wymaga nowoczesna architektura. » WIĘCEJ