Kleje do elementów przeciwpożarowych

Weiss oferuje szeroką gamę systemów klejenia do wielu różnych zastosowań, w których stawiane są specjalne wymagania dotyczące odporności ogniowej materiałów i komponentów budowlanych. Typowe obszary zastosowania obejmują produkcję drzwi i bram przeciwpożarowych, ścian przeciwpożarowych i paneli przeciwpożarowych na dachy i ściany.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tym segmencie stale rozszerzamy nasze możliwości w zakresie technologii klejenia. Dzięki temu dostępne są zarówno napełnione jak i nienapełnione systemy jedno- i dwuskładnikowe z różnymi parametrami reaktywności i lepkości, co umożliwia aplikowanie kleju w różny sposób.


Jednoskładnikowe kleje konstrukcyjne

 

 

Jednoskładnikowe kleje powierzchniowe

 

 

COSMO® PU-160.190

Jednoskładnikowy klej powierzchniowy na bazie poliuretanu

Płynny klej konstrukcyjny, tworzący ciągliwo-twardą spoinę klejową, który umożliwia uzyskanie szczególnie krótkich czasów dociskania.

Szczegóły


COSMO® PU-125.130

Jednoskładnikowy klej powierzchniowy na bazie poliuretanu

Ciągliwo-twardy klej powierzchniowy o właściwościach trudnopalnych w stanie utwardzonym.

Szczegóły


COSMO® DS-480.110

Klej A1 na bazie szkła wodnego

Trudnopalny klej do szkła wodnego o bardzo wysokiej stabilności termicznej do sklejania materiałów izolacyjnych lub materiałów wewnętrznych z różnymi warstwami wierzchnimi.

Szczegóły


COSMO® DS-480.120

Klej A1 na bazie szkła wodnego

Sprawdzony, trudnopalny klej do szkła wodnego o bardzo wysokiej stabilności termicznej do sklejania materiałów izolacyjnych lub materiałów wewnętrznych z różnymi warstwami wierzchnimi.

Szczegóły

Dwuskładnikowe kleje powierzchniowe

 

 

COSMO® PU-220.180

Dwuskładnikowy klej powierzchniowy na bazie poliuretanu

Klej powierzchniowy o bardzo długim czasie otwarcia, wysokiej stabilności i doskonałych właściwościach do chłonnych podłoży.

Szczegóły


COSMO® PU-200.180

Dwuskładnikowy klej powierzchniowy na bazie poliuretanu

Trudnopalny klej powierzchniowy o wysokiej stabilności i doskonałych właściwościach do różnych podłoży.

Szczegóły

Kontakt dla kleje

Masz pytania?
Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

Ryszard Kaczorowski
Tel/fax: +48/ 71/315-6752

Email

Biznes kleje
Nasza oferta klejów obejmuje obecnie ponad 400 wariantów klejów powierzchniowych, konstrukcyjnych, błyskawicznych i specjalnych, do najróżniejszych zastosowań. Częścią naszej oferty jest także szeroki asortyment specjalnych preparatów do oczyszczania, produktów specjalnych i akcesoriów. » WIĘCEJ
Biznes elementy warstwowe
Nasze elementy warstwowe składają się wyłącznie z wysokiej jakości komponentów materiałowych i są łączone przy użyciu systemu klejowego specjalnie opracowanego w tym celu w naszej firmie i sprawdzonego przez wiele lat. » WIĘCEJ
Biznes płyty fasadowe
Nasze elementy fasadowe stanowią połączenie designu powierzchni i doskonałych właściwości fizycznych ze zróżnicowanymi możliwościami projektowymi, których wymaga nowoczesna architektura. » WIĘCEJ