Kleje dyspersyjne

Obok klasycznych klejów dyspersyjnych PVAc, które oprócz posiadania właściwości D3 lub D4 naturalnie spełniają również wymagania WATT 91, oferujemy wybór uszczelniaczy klejowych, które są stosowane głównie do „klejenia hermetycznego”.


COSMO® DS-410.110

Masa klejąco-uszczelniająca do paroizolacji

Masa klejąco-uszczelniająca szerokim spektrum przyczepności do hermetycznego klejenia barier paroizolacyjnych/paroizolacji.

Szczegóły


COSMO® DS-420.240

Masa klejąco-uszczelniająca do paroizolacji

Masa klejąco-uszczelniająca o szczególnie wysokiej przyczepności początkowej do hermetycznego wiązania barier paroizolacyjnych/paroizolacji. Dodatkowa zaleta: Utwardzanie kleju jest optycznie rozpoznawalne.

Szczegóły


COSMO® DS-420.110

Montażowa masa klejąco-uszczelniająca RAL

Uniwersalnie stosowana bezrozpuszczalnikowa masa klejąco-uszczelniająca, stosowana głównie do klejenia taśm łączących okna z profilami ościeżnic w ościeżach okiennych i drzwiowych, według montażu RAL.

Szczegóły


COSMO® DS-470.900

Masa klejąco-uszczelniająca do paroizolacji, na bazie biosurowców

Do hermetycznego klejenia paroizolacji, barier i folii uszczelniających

Szczegóły

 


COSMO® DS-400.150

Klej do desek i forniru

Klej dyspersyjny D2 o korzystnym czasie otwartym do klejenia forniru, korpusu, HPL, ram i spoin, również do płyt trudnopalnych.

Szczegóły


COSMO® DS-440.120

Dyspersja specjalna

Szczególnie nadaje się do klejenia powierzchniowego blach malowanych do chłonnych drewnianych płyt nośnych oraz do klejenia powierzchniowego pianki PS (styropianu) i innych materiałów izolacyjnych w konstrukcjach rolet i bloczków okiennych.

Szczegóły


COSMO® DS-440.130

Dyspersja specjalna

Szczególnie nadaje się do klejenia powierzchni emaliowanej i ocynkowanej blachy stalowej, blachy V2A, blachy mosiężnej, blachy aluminiowej, korka i gumy rowkowanej z chłonnymi drewnianymi płytami nośnymi oraz płytami gipsowo-kartonowymi.

Szczegóły

Kontakt dla kleje

Masz pytania?
Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

Ryszard Kaczorowski
Tel/fax: +48/ 71/315-6752

Email

Biznes kleje
Nasza oferta klejów obejmuje obecnie ponad 400 wariantów klejów powierzchniowych, konstrukcyjnych, błyskawicznych i specjalnych, do najróżniejszych zastosowań. Częścią naszej oferty jest także szeroki asortyment specjalnych preparatów do oczyszczania, produktów specjalnych i akcesoriów. » WIĘCEJ
Biznes elementy warstwowe
Nasze elementy warstwowe składają się wyłącznie z wysokiej jakości komponentów materiałowych i są łączone przy użyciu systemu klejowego specjalnie opracowanego w tym celu w naszej firmie i sprawdzonego przez wiele lat. » WIĘCEJ
Biznes płyty fasadowe
Nasze elementy fasadowe stanowią połączenie designu powierzchni i doskonałych właściwości fizycznych ze zróżnicowanymi możliwościami projektowymi, których wymaga nowoczesna architektura. » WIĘCEJ